KONST / Litografier / Litografi 8869108
nr 886 9108
Litografi
Peter Dahl (f. 1934), ur Fredmans epistlar, sign ej numrerad, bredd, : 43 x 30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:00:00
300 kr
350 kr
Peter Dahl (f. 1934)